Doğan ERTEN Yapı - Alaçatı Konakları - DE Life Homes - İskenderun / HATAY

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

     2008 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, insanların beklentileri doğrultusunda hayata geçirdiği projelerle modern yaşam alanları inşa etmektedir


      DOĞAN ERTEN YAPI, tecrübesi ve dinamik yapısıyla inşaat sektörüne yenilikler getirerek, günün modasını değil; geleceğin doğrularını göz önüne alarak çağdaş mimari yapılar yaratır.


      İnşaat sektöründe 2008 yıldan bu yana faliyet gösteren firmamız  konut ve işyeri  inşa etmeye başlamıştır işini başarıyla tamamlayan DOĞAN ERTEN YAPI, çalışmalarında son teknolojiyi kullanarak, iş güvenliği ve çevre konularında da gereken duyarlılığı göstermektedir.


      Hatay için konforlu ve güvenli yaşam alanları oluştururken; çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde gelişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürü olarak benimsemeyi esas almaktadır. Temelde başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğinin bilinciyle hizmetlerini sürdürmektedir.


      DOĞAN ERTEN YAPI, birlikte çalıştığı müşterilere ve iş ortaklarına projeleriyle daima kazandırmak, gerçekleştirdiklerini korumak, yeniden yaratacaklarını birlikte oluşturmak ve geliştirmek üzere oluşturduğu sistem anlayışıyla toplumumuza değer katmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin